Niedostępne miejsca i ekstremalne sporty z perspektywy pilota drona

FLY DOG Tomasz Grzywiński

Niedostępne miejsca i ekstremalne sporty – dlaczego kocham swoją pracę

Poznaj fascynujący świat ekstremalnych sportów i niedostępnych miejsc z perspektywy pilota drona. Tomasz Grzywiński, bardziej znany jako FLY DOG oraz jeden z naszych członków Jury, jest doświadczonym pilotem drona z 11-letnim stażem. Na co dzień pracuje jako producent kreatywny i operator zdjęć z powietrza. Absolwent Szkoły Filmowej w Łodzi oraz Instytutu Stosunków Międzynarodowych na UW. Jako producent telewizyjny i filmowy produkował różne projekty m.in. dla: TVN , TTV , WP, HGTV, Extreme Channel i MTV. W trakcie swojej pracy zrealizował ujęcia lotnicze w ponad 25 krajach, od Kambodży po Maroko – często w obszarach, gdzie samo posiadanie drona jest zakazane.

Podczas prelekcji „Niedostępne miejsca i ekstremalne sporty – dlaczego kocham swoją pracę”, Tomasz podzieli się swoimi przygodami, pokaże filmy i zdjęcia z rajdów samochodowych oraz innych wydarzeń w których uczestniczył jako pilot drona. Odkryj, jak wygląda praca pilota drona w niebezpiecznych i niezwykłych miejscach, i dowiedz się, jakie wyzwania trzeba pokonać, aby uchwycić idealne ujęcie.

FLY DOG Tomasz Grzywiński
Tomasz Grzywiński FLY DOG
FLY DOG Tomasz Grzywiński

Prelekcja zakończy się sesją Q&A, podczas której uczestnicy będą mieli możliwość zadania pytań i uzyskania odpowiedzi na swoje bezpośrednio zadane pytania. Dołącz do nas, aby zainspirować się niezwykłymi historiami i dowiedzieć się, dlaczego praca pilota drona to prawdziwa pasja i przygoda.

FLY DOG Tomasz Grzywiński na Drone Film Festival Poland

Prelekcja odbędzie się podczas finału 6. Drone Film Festival Poland 2024 już w najbliższą sobotę 18 maja na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW przy ul. Strzegomskiej 55.

Będzie się działo. 🚀🚀