Jedyny w Polsce festiwal filmów dronowych

Śmiało można powiedzieć, że Drone Film Festival Legnica 2018 to jedyny w Polsce festiwal filmów dronowych w tym roku. Jednocześnie jeden z większych festiwali tego typu w Europie. Dlatego też tym bardziej miło jest nam zaprosić Was na to wyjątkowe wydarzenie, na które z zapartym tchem czeka wielu operatorów dronów i fanów spektakularnych ujęć z powietrza.

W tym roku czekają nas małe zmiany. Jak już wiecie, festiwal odbędzie się w Legnicy, mieście niezwykle innowacyjnym i przyjaznym droniarzom. I w przeciwieństwie do edycji poprzednich, potrwa on nie jeden, a dwa dni. Widzimy się dokładnie w dniach 2-3 listopada br. W pierwszy listopadowy weekend Legnica stanie się zatem dronowym epicentrum Polski.

Kluczowym elementem programu będzie konkurs filmów i fotografii dronowych. Nieco więcej szczegółów na temat kategorii konkursowych znajdziecie tutaj (link). Przewidujemy także kilka innych atrakcji. Organizatorzy szykują już dla Was różne niespodzianki, a tymczasem….

Jak było na DFF 2017

… przypomnijmy sobie co działo się podczas zeszłorocznej edycji DFF 🙂 Przed Wami relacja z finału Drone Film Festival Wrocław 2017, który odbył się 4 listopada 2017 w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej:

[pexyoutube pex_attr_src=”https://www.youtube.com/watch?v=eR-N15sxXJ8″][/pexyoutube]

Do zobaczenia w Legnicy 2-3 listopada 2018!