Szanowni Państwo,

konkurs o Nagrodę Publiczności dobiegł końca… Ta formuła dodatkowej nagrody jest po to, aby fani danej firmy, załogi, mieli szansę wspomóc swoich faworytów. Niestety i w tym roku zdarzyły się próby nieuczciwego zdobywania głosów. Przeminęło z wiatrem… 😉

Cieszymy się, bowiem walka była zacięta, na wyróżnienia zasługują:

  • Stanisław Szewczyk & Joanna Burakowska (Dron & Photo)Świat Ojca Mateusza – jak zawsze mają liczną grupę fanów, co widać na ich fanpage’u, byli faworytami tej kategorii od samego początku.
  • Przemysław Złotkowski (Dronvisions)Ulice Bydgoszczy – wspierani przez swoich fanów, Klientów, ale również bardzo intensywnie przez Gazeta Wyborcza BydgoszczZ pewnością przyczyniło się to do osiągnięcia wysokiej pozycji w tej rozgrywce.
  • Warto również wspomnieć o Zsachill Giri (Boredomstrikes.tv)Amsterdam – holenderscy fani walczyli o to, aby Kryształowy Dron-Nagroda Publiczności odleciał do Holandii 🙂 

 Ale zwycięzca jest tylko jeden 🙂 

Urząd Miasta Legnicy – Summer in Legnica

Trzeba przyznać, że jesteśmy mocno zaskoczeni. Jak się okazuje, wsparcie całego miasta daje oczekiwany efekt 🙂 Jeśli ktoś miałby jakiekolwiek wątpliwości o zasięgach i głosach na film wysłany przez Urząd Miasta Legnicy, to zapraszamy na ich fanpage’a . Dla pracowników urzędu to nie pierwsza nagroda związana z pozytywnym wizerunkiem miasta czy wykorzystaniem dronów. Okazuje się, że Legnica ma wielkie dronowe aspiracje, a cały najbliższy rok 2018 w mieście związany będzie właśnie z BSP. Już za kilka dni będzie miała miejsce Inauguracja Miejskiego Kalendarza Legnicy – oczywiście z powietrznymi fotografiami lokalnych autorów. Jeszcze raz gratulujemy nagrody Kryształowego Drona i życzymy dalszych sukcesów. 

[pexyoutube pex_attr_src=”https://youtu.be/Y5FK_WbKfe8″][/pexyoutube]

Pozostałym uczestnikom zabawy – Konkurs o Nagrodę Publiczności – dziękujemy za udział i życzymy powodzenia w kolejnej edycji.

Drone Film Festival Wrocław 2018