Nasz partner festiwalu przygotował niespodziankę – puzzle z fotografią lotniczą – AeroPuzzle

Ćwicz lotniczą cierpliwość z AeroPuzzle, nagrodą podczas Drone Film Festival Wrocław 2017 !

AeroPuzzle to najnowszy projekt portalu dlapilota.pl oraz autorów systemu droneradar.eu, realizowany wspólnie z wybitnym polskim fotografem lotniczym, Sławkiem Hesją Krajniewskim  (https://www.facebook.com/hesja).

Odkopując stare doświadczenia, jeszcze te sprzed ery komputerów, wpadliśmy na pomysł stworzenia ekskluzywnej i niepowtarzalnej serii Puzzli lotniczych. Do realizacji projektu, postanowiliśmy użyć najlepsze materiały, nawiązując współpracę z firmą Trefl, rozpoznawalną marką papierowych układanek, na całym świecie.

A skoro temat lotniczy, to nie mogło zabraknąć fotografii wybitnego polskiego artysty, Sławka Hesji Krajniewskiego. Jego lotnicze fotografie można podziwiać na wielu wystawach, ale i w autorskich albumach i kalendarzach. Sławek, udzielił nam licencji na kilka swoich fotografii które uznaliśmy za możliwe do ułożenia w formie puzzli.

3 poziomy trudności:

Poziom I na Świadectwo Kwalifikacji! Tylko 500 sztuk

Poziom II na Licencję turystyczną PPL! Jedyne 1000 sztuk

Poziom III Licencję zawodową CPL! Po prostu 2000 sztuk

 

Dla dwóch finalistów Drone Film Festival 2017, ufundowaliśmy nagrodę specjalną. Jest nią dowolnie wybrany zestaw AeroPuzzle, lub stworzenie własnego projektu z wykorzystaniem nagrodzonej fotografii.

AeroPuzzle będą dostępne w sprzedaży w sklepie dlapilota.pl, od grudnia 2017.

Puzzle z fotografią lotnicza - Aeropuzzle

Puzzle z fotografią lotniczą AeroPuzzle to świetny i kreatywny prezent dla Waszych Klientów, to również szansa na ozdobę Waszych biur. Jak widzicie warto brać udział w DFF Wrocław z wielu powodów 🙂