Dobre wieści 2016 – 2020

Drodzy operatorzy i pasjonaci BSP! W tym roku przygotowaliśmy dla Was małą niespodziankę w formie atrakcyjnego konkursu, w którym z pewnością wielu z Was chętnie weźmie udział 🙂 

Na naszym fanpage’u przypominamy nominowane i zwycięskie prace w kategorii fotograficznej minionych trzech edycji konkursu Drone Film Festival – „Niebo pełne emocji” 2016, „New Perspectives” 2017 oraz kategorii „Art” z 2018 roku. Oprócz prac, które zostały najwyżej ocenione przez Jury DFF, jako organizatorzy postanowiliśmy zamieścić kilka innych fotografii, które naszym zdaniem zasługują na wielką uwagę. Oczywiście prace można oglądać także na naszej stronie (2018), (2017) i (2016).

 

Kalendarz Drone Film Festival Poland 2020

Fotografie biorą udział w naszym nowym konkursie na Kalendarz Drone Film Festival Poland 2020. W kalendarzu ściennym znajdzie się 12 prac, które otrzymają największą ilość polubień / reakcji pod zdjęciem w galeriach na stronie FB. Kalendarz mogą otrzymać wyłącznie operatorzy BSP – autorzy nominowanych bądź zwycięskich fotografii w latach 2016-2018. Zostanie on wydany w ilości limitowanej 20 sztuk (nie jest na sprzedaż) i otrzyma go 12 szczęśliwców. Sponsorem i wykonawcą kalendarzy jest Drukarnia Osiedlowa z Wrocławia.

Głosowanie trwa do końca listopada.

Wydrukuj własny kalendarz

Oprócz ww. kalendarza konkursowego, Drukarnia Osiedlowa przygotowała także ofertę specjalną – możliwość zamówienia własnego całorocznego kalendarza z 13 fotografiami w promocyjnej cenie 30,00 zł.

 

Wszystkich operatorów serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie i skorzystania z oferty specjalnej! 😉

Organizatorzy